مراحل ثبت نام - پکیج سفید صورتی

پکیج سفید صورتی به صورت حضوری و چند نفری به روش مدرن درآکادمی آلتون به شما آموزش می دهد، لازم است تا شما به نمایندگی از چند نفر که قبلا آنها را از تصمیمتان آگاه کرده اید و آنها با شما موافق بودند مراحل کار را دنبال کنید. شما می توانید با طی کردن سه مرحله زیر ، آینده ورزشی خود و هم گروهیانتان را تضمین کنید.

کسب اطلاع کامل پکیج

1) این صفحه را کامل تا انتها مطالعه کنید.

2) رزومه و خرجی بازیکنان ما را بررسی کنید.

3) برای این منظور سری به پیج اینستا بزنید.

مراحل خرید پکیج

8) از همین صفحه خرید را کلیک کنید.

9) فیش واریزی 3/000/000 تومان برای هر نفر را به واتس آپ با شماره 09154007147 اطلاع دهید.

10) ساعت و روز اولین جلسه را مشخص کنید.

در پکیج سفید صورتی یاد خواهید گرفت

در اولین جلسه حضور شما و گروهتان در کلاس حضوری به صورت چند نفری در آکادمی آلتون، مربی شما از شما تعدادی عکس از استایل و یا یک فیلم از نمونه برک زدن شما تهیه خواهد کرد .این اطلاعات و فیلم و عکسها آنالیز شده و برای جلسه دوم آماده می شود، همچنین تستی برای تعیین سطح شما تهیه خواهد شد ، محاسن شما برگزیده و تایید و معایبتان به مرور بر طرف خواهد شد. در زیر میزان افزایش مهارتهای خود را به درصد در پایان دوره مشاهده کنید.

میزان افزایش مهارت های شما در این دوره
مهارت های تکنیکی
+50%
مهارت های تاکتیکی
+75%
مهارت های پات و نشانه گیری
+40%
مهارت های سیفتی
+60%
مهارت های برک بیلدینگ
+50%
مهارت های لانگ شات
+50%
اطلاعات دوره سفید صورتی

اطلاعات این دوره را کامل بدانید

قابلیت های این دوره

در این دوره قابلیت های زیر تحت آموزش قرار میگیرد. و شما می توانید به راحتی در پایان دوره شاهد این تغییرات در روند بازی خود باشید.

پایه تکنیکی

این پایه به استایل و ضربه زدن های شما مربوط می شود. به اینکه شما در هنگام ضربه می توانید تمرکز لازم را برای صاف کشیدن چوب به عقب و جلو داشته باشید. اجرای افکت گذاری ها و تنظیم قدرت دست و همچنین کنترل توپ سفید در این دسته قرار دارد.

قابلیت پات و نشانه گیری

اینکه شما برای پات کردن و نشانه گیری از چ فرمولی نسبت به حریف استفاده می کنید بیار مهم است. هر چه این فرمول خطای کمتری داشته باشد، طبیعی است که موفقیت شما در پات کردن بیشتر است و این گزینه در پکیج های مختلف تفاوت دارد.

مهارت های برک بیلدینگ

مهارت برک بیلدینگ فقط به این معنی نیست که توانایی زدن توپهای باز شده بروی میز را به صورت پیاپی داشته باشیم.باز کردن پک ها و موقعیت سازی از معیارهای این پکیج است و همچنین این که هر وقت اراده کنید بتوانید این توانایی رو استفاده کنید و متکی به روزهای خوب و بد نباشید.

پایه تاکتیکی

گاهی تفکر به این موضوع که حریف راست دست است و نیمکره سمت چپ فعال است و برای سیفتی حتما باید زوایای پایین و سمت راست میز را در نظر بگیریم، این یک تاکتیک برنده است.

قابلیت بازی سیفتی

همه بازیکنان تصور میکنند که سیفتی کردن یعنی فقط توپ ندادن در صورتیکه ، گاهی سیفتی کردن فقط برای فریب دادن در استراتژی حریف است و می توان گفت هشت هدف سیفتی را در این پکیج آموزش خواهد دید.

مهارت های لانگ شات

در این دوره سعی شده برای شروع یک برک خوب به وسیله یک لانگ شات مهارت شما تقویت شود، این موضوع بسیار به استایل و فرمول پات شما خواهد داشت .

خرید پکیج سفید صورتی

همین الان خریـــــــد کنید
گوشه ای از رزومه پکیج سفید صورتی

آکادمی آلتون پیشرو در آموزش

تلفن مشاوره برای پکیج

147 4007 0915

آدرس دفتر

مشهد - خیابان هاشمیه - هاشمیه 71 پلاک 19

ایمیل به ما

info@altonacademy.net